SSS

Teslimat ne kadar sürmektedir?


Teslimat genellikle 2 ila 3 iş günü sürer. 


Sipariş verdim, şimdi sırada ne var?


1) Ödeme işlenmiş olmalıdır. Birkaç dakika içinde siparişinizin "İşleniyor" durumunda olduğunu bildiren  bir e-posta alacaksınız.

2) Siparişinizi mümkün olan en kısa sürede işleme koyacağız. Akşam yapılan siparişlerin bir sonraki iş gününde işleneceğine dikkat edin. Gecikmeler hafta sonları ve tatil dönemlerinde ortaya çıkabilir. Paketlenmiş ve bir DPD merkezine gidildikten sonra, sipariş "İşlenmiş" olarak işaretlenecektir (bir e-posta alacaksınız).

3) Maksimum 24 saat sonra bir takip linki üçüncü bir postayla gelmelidir: parseliniz DPD'nin elinde ve parsel yolda! Paketinizi takip edebilir ve teslimat tercihlerinizi güncelleyebilirsiniz (teslimat adresi, zaman, güvenli bir yer tanımlayın, ...)

4) (isteğe bağlı) DPD bazen bize teslimatınızla ilgili tamamlayıcı bilgileri e-postayla gönderir. Onları size iletmek için bir noktaya değineceğiz (izleme bağlantısını her an açamıyoruz, sadece size gönderdiğimiz takip numarasıyla eşleştiriyoruz). Bu e-postalar, teslimat tercihlerinizi değiştirmenize izin verebilir.


Sipariş verdim ve herhangi bir bildirim almadım. Ne yapabilirim ?


Yanlış bir e-posta adresi girdiğinizde bu sorun ortaya çıkar. Bazen yazım hatası bulmayı başardık ama her zaman farkedilemez. Adınızı içeren bir e-posta gönderin, bildirim e-postalarını alabilmeniz için siparişinizde değişiklikler yapacağız.


Bir tavsiyeye ihtiyacım var / bir sorum var: destek ekibiyle nasıl iletişim kurabilirim?


Herhangi bir sorunuz olursa, sadece bu web sayfasına gidin ve iletişim formunu doldurun. Ayrıca bize contact@herba-english.com adresinden bir e-posta gönderebilirsiniz.

Destek ekibi, ASAP e-postanıza cevap verecektir. Destek genellikle iş günlerinde 08:00 - 16:00 saatleri arasında açılmaktadır, ancak güzel Emma'mız sık sık sorularınızı gözden geçirir ve bu saatler dışında cevap verebilir.


Siparişimde "İşlenmiş" durumu ne anlama geliyor?


Bu senin parsel paketlenmiş demektir. Çok yakında DPD'ye devredildi veya verilecek ve daha sonra bir takip bağlantısı alacaksınız. Bu noktadan, siparişinizde değişiklik yapmamız mümkün değildir.

Not: "İşlem" durumuyla hata yapmayın: Bir sipariş gönderdiğinizde, siparişinizin "İşleme" durumuna sahip olduğunu bildirmek için birkaç dakika içinde bir e-posta alırsınız.


Yanlış bir gönderim adresi girdim, ne yapmalıyım?


Mümkün olan en kısa sürede bize ulaşın: Siparişiniz "İşlenmiş" durumuna getirildikten sonra hiçbir şeyi değiştiremeyiz. Dikkat: DPD izleme bağlantısını aldıktan sonra bazı değişiklikler yapabilirsiniz.


Abonelik yaptığımda ne olur?


Bu noktadan ve aboneliğinizi iptal edene kadar, her ayın başında aynı gönderim adresindeki aynı ürünleri alırsınız (yeni sipariş 1'de oluşturulur ve 24 saat içinde gönderilir). Hesabınız, her ay, ilk satın alma işlemiyle aynı günde otomatik olarak borçlandırılır.


Abonelik, siparişinizin ürünlerinde tamamlayıcı% 10 indirimden yararlanmanızı sağlar. Siparişinizi aylık olarak göndermeye başlamadan en az bir ay önce size izin vereceğiz:


İlk kez 1 Ocak'ta bir abonelik ile sipariş verirseniz, siparişiniz Mar 1, 1 Mart'ta otomatik olarak yeniden gönderilecektir.

Bir abonelikle 12 Ocak'ta ilk kez sipariş verirseniz, siparişiniz 1 Mart 1 Mayıs'ta otomatik olarak yeniden gönderilir.

Bir abonelikle 31 Ocak'ta ilk kez sipariş verirseniz, siparişiniz Mar 1, 1 Mayıs'ta otomatik olarak yeniden gönderilir.

Bir abonelikle 1 Şubat'ta ilk kez sipariş verirseniz, siparişiniz 1 Mayıs, 1 Haziran'da otomatik olarak yeniden gönderilir.


Aboneliğimi nasıl iptal edebilirim?


Bize bir e-posta gönder. Şartlar ve Koşullarımıza göre siparişiniz hızlı bir şekilde iptal edilecektir (abonelik sadece ilk aydan sonra iptal edilecektir (ilk sipariş hariç).


İki kez borçlandırıldığımı fark ettim, ne yaptım ve para iadesini nasıl alacağım?


Ödeme düğmesine tekrar tekrar tıkladığınızda kredi kartları ile ödeme yaparken olabilir. Fark ettiğiniz anda bize ulaşın, böylece size geri ödeme yapabiliriz. Yapmazsanız daha fazla zaman alabilir, ancak hesaplarımızı gözden geçirirken (birkaç haftada bir kez) bu ödemeyi fark edeceğiz ve ek ödemeyi geri ödeyeceğiz. Para, daha sonra, siparişinizde "İade Edilen" durumunu aldığınız andan itibaren, ya da bölümümüzle ilgili bir bildirimde bulunduğunuz andan itibaren 5 gün içinde banka hesabınıza geri dönecektir.


Ödeme yapamıyorum, neden?


Lütfen PayPal hesabınızı veya kredi kartınızı kontrol edin. Belki şimdi bir işlem yapmak için otomatikleştirme yok. Çoğu zaman, hesapta yeterli para olmadığı zaman ortaya çıkar. Ayrıntıların doğru olup olmadığını da kontrol edin (kart numarası, kod, ...).


DPD teslimatı ile ilgili bir sorunum var. Yardım edebilir misin ?


DPD ile ilgili sorunlara çok fazla sahip olmamakla birlikte size yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız. Ayrıca, parselin DPD tarafından adresinize "Teslim Edildi" olarak işaretlendiğinde, bizim tarafımızdan yapılacak her türlü müdahalenin tüm takdirimize (crf Şartlar ve Koşulları) bırakıldığını da hatırlatırız.


Fiyatlarınız genellikle neden olduğum her zamanki Distribütörden daha mı düşük? Ürünleriniz gerçekten Herbalife'den mi?


Ürünlerimiz doğrudan Herbalife'nin depolarından geliyor, bunlar kopya değil.


Herbalife ürünleri, Herbalife Bağımsız Distribütörleri aracılığıyla dağıtılmaktadır. Distribütör, sattığı miktara bağlı olarak Herbalife'den indirimlerden yararlanır. Yüksek satış hacmimiz sayesinde özellikle ilginç indirimlerden yararlanabilirsiniz. Bunun da ötesinde, gerçekten küçük bir marj yapıyoruz, maliyetleri olabildiğince düşürüyoruz ve güzel bir desteğe güveniyoruz ve müşteriler büyümeye devam ediyor.


Bebeğimi emzirirken Herbalife diyeti yapabilir miyim?


Çocuğu emzirirken bir Herbalife diyetinde (veya başka bir diyette) bulunmamalısınız. Bunun nedeni, çocuğun sizden çok yüksek kalorili bir gelire sahip olması gerektiğidir. Bir diyete devam ederek, çocuğunuzu, en zengin beslenmeye ihtiyacı olduğu hayatında bir diyete de koyabilirsiniz.


Yani şunu söyleyebilirim: Bebeğiniz çok zengin bir beslenmeye ihtiyaç duyduğundan, diyete başlamak için emzirmeyi tamamladığınıza kadar dikkatli bir şekilde bekleyin. Ayrıca, her türlü diyete başlamadan önce mutlaka bir doktora danışmalısınız, bu özellikle hamilelikten sonra doğrudur;)


Bebeğinizi iyi emziriyorsunuz, sahip olduğu tüm belirgin avantajların yanı sıra, hamilelik sırasında biriken kiloları da ortadan kaldırıyor = D
Alışveriş sepetiniz boş!

Sign in with Sign in Sign in